Select Page

V četrtek, 18. 5. 2023, je v Velenju potekalo področno tekmovanje v posamični atletiki. Tekmovalci in tekmovalke naše šole so dosegli odlične rezultate. Kar sedem se jih je uvrstilo na stopničke. Maid Dogdić je osvojil 1. mesto v teku na 300 m, Samaja Djedović prav tako 1. mesto v skoku v daljino, štafeta dečkov na 4×100 m (Gašper Slemenšek, Tim Štruc, Nace Primožič, Maid Dogdić) in Anja Prostor v teku na 1000 m so osvojili 2. mesto. Ivano Barišić v suvanju krogle, Nace Primožič v teku na 1000 m in Fiona Ferlin v skoku v višino pa so osvojili 3. mesto. Tik pod stopničke so se uvrstili še Luka Supić v metu vorteksa in Tadeja Sušec v teku na 300 m na 4. mesto. Vid Chromy v skoku v daljino in štafeta deklet na 4×100 m (Samaja Djedović, Anja Prostor, Fiona Ferlin, Katarina Cvikl) pa na 5. mesto.

Izjemno so se potrudili tudi mlajši dečki, ki so se hrabro borili z leto starejšimi vrstniki. Alen Djedović je v metu vorteksa zasedel 4. mesto, prav tako pa je dosegel 4. mesto Adin Bečić v teku na 600 m. Ivano Sertić pa je osvojil 5. mesto v teku na 60 m. Lovro Kotnik je zasedel 6. mesto v skoku v višino, Tim Rožič pa 7. mesto v teku na 300 m. Galerija slik.